Šepić pobijedio u Novalji

Pobjedom Hrvoja Šepića u Zastavi Yugo završila je četvrta utrka sezone u autoslalomu koja se vozila na atletskoj stazi oko NK Novalja na otoku Pagu i bodovala se za Prvenstvo Hrvatske. Drugu poziciju zauzeo je Krešimir Radovanić u Zastavi 750. Željko Lipušić u automobilu iste marke bio je treći.

Zanimljivo je da se od 76 prijavljenih vozača njih 73 pojavilo na startu, a isto toliko ih je i završilo utrku na poprilično skliskoj stazi. Većih izlijetanja i proklizavanja nije bilo.

Najbolji junior bio je ujedno i pobjednik utrke, mladi Hrvoje Šepić, slijedio je Donald Milokanović u Zastavi 750, te Marko Pikula u Zastavi Yugo.

Najbrža vozačica tradicionalno je bila Alenka Jurašić u Autobianchiju, druga je završila Iva Peruško također u Autobianchiju koja je na sve četiri utrke ove sezone bila na pobjedničkom postolju. Treća pozicija pripala je Renei Čubrić.