Kopajtiću pobjeda na 2. slalomu sezone

Dejan Kopajtić u Yugu pobjednik je drugog autoslaloma sezone koji je organizirao AK Delta. Drugo mjesto pripalo je Daliboru Pečnjaku u Fiat Unu, dok je treći završio Dejan Dimitrijević Renault Clio Sportu.

10 Alen Prodan – Autobianchi

Najveći pehist utrke bio je Željko Lipušić u Zastavi 750, koji je bio vodeći nakon prve vožnje zajedno s Daliborom Pečnjakom (imali su identično vrijeme). U prevelikoj želji da zadrži vodstvo Lipušić je izletio u 2. vožnji i time završio  nastup na Zagrebačkom Velesajmu. Organizatori su mu dodijelili fenjer umjesto pehara kao najvećem pehistu utrke, uz želje da popravi oštećenja do sljedeće utrke 28. travnja u organizaciji AMD Zanatlije koja će se najvjerojatnije voziti na stazi u Novom Marofu.

Veseli činjenica da je nastupilo rekordnih 14 vozačica. Uz neprikosnovenu Alenku Jurašić, na pobjedničko postolje popele su se Iva Peruško i Renea Čubrić. Sve tri u Autobianchijima.

{datsopic id=268}Juniora je nastupilo 26, najbrži je bio prošlogodišnji pobjednik utrke Dejan Dimitrijević. Napomenimo da je preskočio trening zbog problema s automobilom. Slijedio ga je Marko Pikula u Yugu, te Donald Milokanović u Zastavi 750.

Utrku je startalo 123 vozača i vozačica. Publike je bilo mnogo, a prva samostalna organizacija nakon raskola u AK Delta bila je i više nego uspješna.