4. Nagrada grada Skradina, najava

Objavljeno u: 05/05/2010 - 10:00 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Druga brdska utrka sezone održat će se predstojećeg vikenda u Skradinu u organizaciji Auto kluba Mihovil iz Šibenika, a prema listi prijava u pitoresknom gradiću trebalo bi se okupiti čak 119 natjecatelja. Automobilistička sezona polako se zahuktava; proteklog vikenda održan je atraktivni RAS u Poreču, kroz tjedan dana slijedi legendarna "Delta" ovog puta u Rijeci i okolici, a u međuvremenu vozači će put Skradina na dobro poznatu lokaciju.

Utrka u Skradinu boduje se za Međunarodno regionalno Prvenstvo Hrvatske, zatim Prvenstvo Hrvatske u brdskim auto utrkama, Prvenstvo Hrvatske u brdskim auto utrkama za povijesne automobile, Šampionat Bosne i Hercegovine te Prvenstvo regije jug u brdskim utrkama. Staza "Skradin" ukupne je dužine 3400 metara sa startom na 15 metara nadmorske visine te ciljem na 190 metara nadmorske visine. Prosječni uspon je 5,08%.

Za razliku od Rapca gdje se nisu pojavili neki od očekivanih vozača i gdje je s lakoćom slavio Siniša Krainc, mladom riječkom vozaču ovog puta najavljeni su konkurenti poput Borisa Durlena i Roberta Bradarića  koji je prošle godine u svojoj Vauxhall Vectri upisao pobjedu.

13.00  - utrka I i II
30 minuta po završetku 3. sjednice sportske komisije objava konačnih rezultata

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.