10. Nagrada Grada Čabra 2010., najava

Objavljeno u: 07/07/2010 - 08:15 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Nadolazećeg vikenda u Čabru vozi se tradicionalna brdska utrka za koju je zadužen auto klub "Zrinski" iz Čabra.  Nakon što je otkazana kružna utrka na Grobniku koja se trebala održati prošlog vikenda, ljubitelji automobilizma uputit će se prema Gorskom kotaru, točnije Čabru gdje vozače očekuje posljednji nastup prije ljetne stanke.

Utrka na poznatoj stazi "Smrečje – Tršće" u dužini 4755 metara bodovat će se za Međunarodno regionalno prvenstvo Hrvatske u auto utrkama na brdskim stazama, Prvenstvo republike Hrvatske na brdskim stazama te Međunarodno regionalno prvenstvo Hrvatske povijesnih vozila. Start je na 568,60 metara nad morem, a cilj je na 874,60 metara nadmorske visine, s prosječnim nagibom od 6,43 %.

U trenutku pisanja ove najave na stranicama HAKS-a još uvijek nije objavljena lista prijava, tako da ćemo vas o broju vozača obavijestiti čim pristigne službena informacija.

16,00              II Vožnja
30' po završetku druge vožnje, objava privremenih rezultata
18,30              3.Sjednica sportske komisije – Ured utrke Smrečje
19,00              Objava konačnih rezultata
Svečana dodjela nagrada, VIP prostor – park vozača, po povratku vozača iz park fermea.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.