Valvoline Učka 2005 - najava

Objavljeno u: 25/05/2005 - 15:03 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Predstojećeg vikenda održati će se treća po redu ovogodišnja brdska utrka za Prvenstvo Hrvatske. Treća utrka i treći vikend za redom, "brdaši" imaju pune ruke posla. Ovog vikenda put ih nosi još sjevernije, na Učku. Organizator već poznat - AMD Matulji Racing. Staza? Staza poznata većim dijelom, ali ove godine u dužem izdanju. Ovogodišnja dužina staze iznosi 5200 metara, dakle, cilj je pomaknut nešto više. Stoga, vozači oprez! Nakon ravnice na kojoj je bio cilj slijedi još zavoja (desnih, i lijevih).

Broj prijavljenih automobila je zaista velik - čak 85. Nadamo se da će velika većina natjecanju i pristupiti.

Hoće li Branko Krstulović odgovoriti na izazov Rolanda Šurana za pobjedu u ukupnom poretku, a istodobno odoljeti napadima Silvija Bajde? Ili, pak, hoćemo li po grupama dobiti neke nove pobjednike pored Borisa Durlena (H), Alena Peruča (A) i Ivana Černehe (N)?

Saznajte ovog vikenda uživo na Učki, ili pak ako vas put tamo ne nanese, saznajte na našim stranicama u nedjelju po završetku utrke.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.