Stankoviču pobjeda, Šuran 1. u PH

Objavljeno u: 22/05/2005 - 19:34 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
U zbiru dviju utrka održanih danas na stazi iznad Karlobaga ukupnu je pobjedu ostvario slovenski vozač Vladimir Stankovič u "formuli" Coloni CN1. Duga, brza i široka staza čini se odgovarala je bolidima, pa je i drugo mjesto, ujedno i prvo u konkurenciji za Prvenstvo Hrvatske, osvojio vozač bolida, Roland Šuran u Dalari F3.

Aktualni Prvak, Branko Krstulović, plasirao se na treće mjesto. Iako je Krstulović dao sve od sebe, nije mogao konkurirati bolidima s prve dvije pozicije. Zanimljivo je kako bi i ukupni poredak za pobjedu možda bio drukčiji da Šuran u prvoj vožnji nije izgubio čak 9 sekundi u odnosu na Stankoviča. Zato je u drugoj vožnji od Slovenca bio samo 2 desetinke sporiji i završio na drugom mjestu.

Dvoboj Krstulović - Bajde završio je ponovo u korist Krstulovića. Bajde je za Brankom zaostao 2 i pol sekunde i plasirao se na četvrtu poziciju u ukupnom poretku, treću u Prvenstvu Hrvatske.

Odlično sedmo mjesto ostvario je Željko Hitrec, dok je među Hondama slavio Edi Milokanović, pokazavši nekim privremenim Hondinim "brdašima" kako se zapravo voze brdske utrke.

Aktualnosti

Spektakl 8. Rally Showa Santa Domenica je spreman!

23.11.2017. - Rally

Već je svima znano da je ovogodišnje izdanje RSSD-a organizatorima zadalo puno muke. Osim prvog Shakedown-a u povijesti Rally Showa Santa Domenica, izdavanja prvog Vodiča za gledatelje, muke koje su ispale sve samo ne slatke...

8. Rally Show Santa Domenica, najava

24.10.2017. - Rally

Ove godine imamo pregršt novosti i iznenađenja, čime potvrđujemo predan rad od trenutka kada smo Beppa Harracha prošle godine proglasili najboljim na makadamu četvrtu godinu za redom!

Mikkelsen ponovo u tvorničkoj momčadi

24.05.2017. - WRC / IRC

Norveški vozač Andreas Mikkelsen na predstojećem rallyju svjetskog prvenstva na Sardiniji nastupit će ponovo kao član jedne od tvorničkih momčadi u prvenstvu. Mikkelsen će na sredozemnom otoku zamijeniti Citroënovog ovogodišnjeg "tvorničara" Stephanea Lefebvrea u, zasad...