Čabar 2005 - najava

Organizator utrke je AMD Matulji Racing iz Matulja, a suorganizator natjecanja AMD ZRINSKI iz Čabra.
Utrka se boduje za:

- FIA International Hill - Climb Challenge 2005
- FIA Centralo Europska Zona brdske auto utrke 2005
- Prvenstvo Austrije brdske auto utrke 2005
- Prvenstvo Austrije za Historijska vozila 2005
- Berg Cup 2005
- Prvenstvo Hrvatske brdske auto utrke 2005
- Honda Valvoline Yokohama kup

Dužina staze iznosi 5.010 metara, a za utrku je prijavljeno 99 vozača iz 6 zemalja. Nadamo se da će vremenske prilike biti povoljnije nego lani, no prognoza je ipak kiša...



Privremena lista prijavljenih vozača:

D / E2    
                
1. Vladimir STANKOVIC D -2000 Formula 3 (Slo)
2. Darko LADAVAC E2 -2000 Formula Opel Lotus (Hr)
3. Ronald Šuran    E2 -2000 F3 Dallara (Hr)
4. Waldy HERMANN E2 -3000 Formula 3 (A)

CN/C3    
                
5. Johann ZAUNER CN -2000 Osella PA 21 P (A)

ST
                    
6. Branko KRSTULOVIC ST -2000 Opel Vectra (Hr)
7. Silvio BAJDE    ST -2000 BMW 320 (Hr)
 
E1/H/C3    
                 
8. Tibor ROSENMAKR F -1400 Mazda RX7 (A)
9. Andreas MARKO E1 -1600 VW Golf (A)
10. Robert LEINHOLZ E1 VW Golf (A)
11. Branimir RADIC E1 Renault Alpha (Hr)
12. Herbert PREGARTNER E1 +2000  Porsche 911 (A)
13. Felix PAILER E1 +2000 Lancia Integrale (A)
14. Željko HITREC H -1400 Škoda  Felicia  (Hr)
15. Kristijan KORACA H -1400 Fiat 127 (Hr)
16. Sergio MIŠCENIC H -1400 Fiat 127 (Hr)
17. Nenad DRAGANIC H -1400 Suzuki Swift (Hr)
18. Renato JAKETIC H -1600Fiat Ritmo (Hr)
19. Sandro MISKIC H -1600 Peugeot 205 (Hr)
20. Ivan JARANOVIC H -1600 VW Golf (Hr)
21. Dejan KOPAJTIC H -1600 Zastava Yugo  (Hr)
22. Tomislav TUK H -1600 Zastava Yugo (Hr)
23. Davor NIŠEVIC H -1600 Zastava Yugo (Hr)
24. Cvetko JAKETIC H -1600 Zastava Yugo (Hr)
25. Dejan PRODAN H -1600 Honda CRX (Hr)
26. Sebastijan Cepar H -1600 Suzuki Cultus (Hr)
27. Mladen SIGURNJAK H -2000 VW    Golf (Hr)
28. Kristijan MARINIC H -2000 VW Golf (Hr)
29. Marin COHAR    H -2000    Fiat Ritmo (Hr)
30. Milan BROZINIC H -2000 VW Golf (Hr)
31. Franko PETRONIO H -2000 Peugeot 205 (Hr)
32. Damjan FLEGO H -2000 VW Golf (Hr)
33. Goran VUKOVIC H -2000 VW Golf (Hr)
34. Željko DRENJANJCEVIC H +2000 Ford Escort (Hr)
35. Boris DURLEN H +2000 Ford Escort (Hr)
36. Zvonko BRKLJACIC H +2000 Ford Escort (Hr)
37. Zoran GRABOVIC H +2000 Opel  Kadett (Hr)

A/Kit Car
                    
38. Zvonko MRZLJAK A -1400 Suzuki Swift (Hr)
39. Manuel KODELJA A -1400 Suzuki Swift (Hr)
40. Denis Grdic   A -1400  Škoda Felicia (Hr)
41. Roberto RAUŠ A -1400 Škoda Felicia (BiH)
42. Claudio Visintin A -1400 Peugeot 106 (Hr)
43. Mario JURIŠIC A -1600 Citroen Saxo (Hr)
44. Ivan SINCIC   A -1600  Opel Corsa (Hr)
45. Alfio STOKOVIC A -1600 Citroen Saxo  (Hr)
46. Alen Peruc A -2000  Peugeot 306 (Hr)
47. Rajko VLAH A -2000  Opel Astra (Hr)
48. Ivan GUŠTIN   A -2000  Opel Astra (Hr)
49. Predrag BJEDOV A -2000 Renault Megane (Hr)
50. Mladen ŽULIC A -2000 Škoda Octavia (Hr)
51. Christian SCHWEIGER  A -2000  Renault  Megane (A)
52. Nedjeljko POSLONCEC  A -2000  Škoda Octavia (Hr)
53. Dean Saftic  A +3000 Ford Escort (Hr)
54. Hernadi LASZLO A +3000 Bmw M3 (A)

N

                    
55. Enver PRODAN N -1400 Peugeot 106 (Hr)
56. Željko KELECIC N -1400 Fiat  Uno (Hr)
57. Damir CRNIC  N -1400  Suzuki Swift (Hr)
58. Marin KORACA N -1400 Peugeot 106 (Hr)
59. Vedarn RADOVIC N -1400 Citroen AX (Hr)
60. Miroslav UJDENICA N -1400 Peugeot 106 (Hr)
61. Tomislav TURCAN N -1600 Opel Corsa  (Hr)
62. Branimir TURCAN N -1600 Opel Corsa (Hr)
63. Ivan Cerneha N -2000 Peugeot 306 (Hr)
64. Tomislav ŠEPIC N -2000 Peugeot 306 (Hr)
65. Marin PETRIC N -2000 Peugeot 206 (Hr)
66. David MRZLJAK N -2000 Opel Astra (Hr)
67. Dejan DIMITRIJEVIC N -2000 Renault Clio (Hr)
68. Almir VRPCIC N -2000 Honda Integra Type R (BiH)
69. Tihomir SIMON N -2000 Citroen Xsara  (Hr)
70. Aleš PREK N -2000 Honda Civic Type R (Slo)
71. Blaže JANAKIEVSKI N -2000 Honda  Civic Type R (Mk)
72. Walter STRUKMANN N -2000 Honda Civic Type R (A)
73. Domagoj PEREKOVIC N -2000 Ford  Focus (Hr)
74. Davor DOMAZET N -2000 Renault Clio (BiH)
75. Viktor BOLŠEC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)            
76. Edi MILOKANOVIC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
77. Valter NEŽIC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
78. Marko SITARIC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
79. Ivan POKOS N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
80. Robert BRADARIC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
81. Vanja VEŠLIGAJ N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
82. Boris ZALLER N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
83. Ivan KODRIC  N -2000  Honda Civic Type R (Hr)
84. Robert NIKPALJ N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
85. Saša RADOLA  N -2000  Honda Civic Type R (Hr)
86. Alen Perušic N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
87. Mario SEKULIC N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
88. Igor PUŽ N -2000 Honda Civic Type R (Hr)
89. Saša BITTERMAN N +3000 Subaru Impreza (Hr)
90. Dušan GRAHEK N +3000 Subaru  Impreza (Hr)
91. Narcis MUJKIC N +3000 Subaru Impreza(Hr)

Historic
                    
92. Alfred STOITZNER Historic C4D2 Formula 2 (A)
93. Kamila STARA Historic CAT 4  Formula Easter (Sk)
94. Veli EISENHUT Historic Kart3 S2/2 Lola T492 (A)
95. Alfred FISCHER (A)
96. Bernhard GASSLER (A)
97. Helmut MAIEN (A)
98. Dieter POGL Opel Kadett (A)

18 Kup Škoda Felicia
                    
99. Ivo IVANCEVIC 18 Škoda Felicia (Hr)
                   

Program natjecanja:

Subota, 09.07.

    
08.00-11.00 Verifikacija dokumenata i tehnički prijam vozila

13.30 Start prvog treninga

15.30 Start drugog treninga
 

Nedjelja, 10.07.


    
09.30 – Warm up

12.00 Svečano otvaranje utrke

12.15 Vožnja I
    
14.30 Vožnja II

18.00 Svečana dodjela nagrada




You have no rights to post comments