VW 12. Nagrada Stubičkih toplica – najava

Na utrci će osim vozača Prvenstva Hrvatske po prvi puta na brdskim stazama nastupiti i vozači i vozačice Croatia Škoda Fabia kupa. Utrka će se održati na stazi 'Podgorje Bistričko', na dijelu županijske ceste ŽU1006 Laz Bistrički – Moravče, čija je ukupna dužina 3.280 m. Prosječni uspon je 8,87 %, a najmanja širina staze je  5,5 metara. Ova staza zamjenska je staza za onu na Sljemenu, čiji asfalt još uvijek nije obnovljen, no nadamo se da će se sljedeće godine ponovo voziti prava Sljemenska utrka.



Ovo je prva brdska utrke nakon ljetne pauze. Vozači su imali dovoljno vremena za pripremu automobila, a da su se dobro pripremili govori i brojka na listi prijava. Organizator utrke, AK Delta iz Zagreba, prikupio je 88 prijava, od toga 68 za PH i 20 za CŠFK.

Croatia Škoda Fabia kup:

1. 201 Ante ALDUK
2. 202 Ivan BARAN
3. 203 Filip VALJAN
4. 204 Saša PARAĆ
5. 205 Siniša KRAINC
6. 206 Daniel LUKIĆ
7. 207 Diana MARKT
8. 208 Tajana KOREN
9. 209 Dan LIPOŠĆAK
10. 210 Igor KATANOVIĆ
11. 211 Alenka JURAŠIĆ
12. 212 Dina MARENIĆ
13. 213 Miroslav MILAŠINOVIĆ
14. 214 Dario BUNJAK
15. 215 Hrvoje JURIN
16. 216 Goran RAJČIĆ
17. 217 Tomislav ŠEPETAVC
18. 218 Marko ŠEPETAVC
19. 219 Lana SUTLOVIĆ
20. 220 Robin MALINARIĆ

Prvenstvo Hrvatske:

21. 150 Ivo IVANČEVIĆ Škoda Felicia 18
22. 82 Mladen ŠEKORANJA Škoda Felicia 18
23. 163 Miroslav UJDENICA Peugeot 106 GTi N 1
24. 66 Branko LABAŠ Škoda Fabia 1.4 N 1
25. 65 Branko JEMRIĆ Peugeot 106 Rallye N 1
26. 52 Marin KORACA Peugeot 106 Rallye N 1
27. 51 Damir CRNIĆ Suzuki Swift 1.3 GTi N 1
28. 44 Vladimir POREDSKI Škoda Felicia LXi N 1
29. 38 Enver PRODAN Peugeot 106 Rallye N 1
30. 63 Branimir TURČAN Opel Corsa GSi N 2
31. 47 Tomislav TURČAN Opel Corsa GSi N 2
32. 46 Željko KELEČIĆ Opel Corsa GSi N 2
33. 224 Alen PERUŠIĆ Honda Civic Type R N 3
34. 162 Vilko KUSTEC Ford Focus 2.0 N 3
35. 161 Oto Marko JURIČEV MARTINČEV Renault Clio Williams N 3
36. 67 Tihomir SIMON Citroen Xsara N 3
37. 64 Mićo RAJŠIĆ Renault Clio RS N 3
38. 62 Dražen PIGL Opel Astra GSi N 3
40. 48 Dejan DIMITRIJEVIĆ Renault Clio 2.0 Sport N 3
39. 43 Domagoj PEREKOVIĆ Ford Focus N 3
41. 35 David MRZLJAK Opel Astra N 3
42. 33 Boro MATEŠA Opel Astra GSi N 3
43. 31 Edi MILOKANOVIĆ Honda Civic Type R N 3
44. 15 Ivan ČERNEHA Peugeot 306 N 3
45. 12 Tomislav ŠEPIĆ Peugeot 306 S16 N 3
46. 57 Dušan GRAHEK Subaru Impreza N 5
47. 6 Saša BITTERMAN Subaru Impreza STI N 5
48. 100 Claudio VISINTIN Peugeot 106 XSi A 6
49. 84 Manuel KODELJA Suzuki Swift 1.3 GTi A 6
50. 81 Branimir KUČKO Škoda Felicia LXi A 6
51. 80 Željko SOPIĆ Suzuki Swift 1.3 GTi A 6
52. 73 Zvonko MRZLJAK Suzuki Swift 1.3 GTi A 6
53. 86 Alfio STOKOVIĆ Citroen Saxo VTS A 7
54. 56 Mario JURIŠIĆ Citroen Saxo A 7
55. 34 Marin PETRIĆ Citroen C2 A 7
56. 103 Marin ČOHAR Renault Clio 16V A 8
57. 98 Allan ŠAFARIĆ Renault Clio Williams A 8        
58. 97 Nedjeljko POSLONČEC Škoda Octavia A 8
59. 75 Predrag BJEDOV Renault Megan A 8
60. 29 Jaki FRANJA Peugeot 306 S16 A 8
61. 9 Alen PERUČ Peugeot 306 A 8
62. 151 Andrej MEDIĆ Citroen AX 1.4 H 12
63. 122 Nenad DRAGANIĆ Suzuki Swift H 12
64. 106 Sergio MIŠĆENIĆ Fiat 127 H 12
65. 102 Renato JAKETIĆ Fiat Ritmo 65 H 12
66. 101 Mario DELMORO Fiat Ritmo 65 H 12
67. 11 Željko HITREC Škoda Felicia 1.3 H 12
68. 152 Dalibor RADIŠKOVIĆ Suzuki Cultus 1.6 H 13
69. 138 Cveto JAKETIĆ Yugo 55 H 13
70. 132 Davor NIŠEVIĆ Yugo H 13
71. 129 Tomislav TUK Yugo H 13
72. 112 Dejan KOPAJTIĆ Zastava Yugo H 13
73. 109 Ivan JARANOVIĆ VW Golf H 13
74. 10 Sebastijan ČEPAR Suzuki Cultus H 13
75. 140 Goran VUKOVIĆ Golf 1.8 GTi H 14
76. 131 Dušan BALKOVEC Renault 5 GT H 14
77. 104 Milan BROZINIĆ Golf 2.0 GTi H 14
78. 14 Kristian MARINIĆ VW Golf GTi H 14
79. 7 Mladen SIGURNJAK VW Golf GTi H 14
80. 115 Zoran GRABOVIĆ Opel Kadet GT/E H 15
81. 17 Zvonko BRKLJAČIĆ Ford Escort RS Cosworth H 15
82. 8 Boris DURLEN Ford Escort RS Cosworth H 15
83. 3 Željko DRENJANČEVIĆ Ford Escort RS Cosworth H 15
84. 2 Silvio BAJDE BMW 320i ST
85. 1 Branko KRSTULOVIĆ Opel Vectra ST
86. 23 Branimir RADIĆ Renault Alpa fr 18 E
87. 22 Ronald ŠURAN Dallara 301 E
88. 21 Darko LADAVAC Formula Opel Lotus E


Program natjecanja:

Petak, 09.09.
17.00 – 19.00 Verifikacija i tehnički pregled vozila (Marija Bistrica, Auto centar ŠTAGAR, Stubička cesta 20)

Subota, 10.09.
08.00 sastanak s vozačima

08.30 1. trening
10.00 2. trening

12.45 Svečano otvaranje utrke

13.00 1. vožnja
15.00 2. vožnja

You have no rights to post comments