168 prijava za Buzet!



Posljednja ovogodišnja utrka Europskog Prvenstva na brdskim stazama održati će se u Hrvatskoj, u Buzetu. Poredak vozača u tom prvenstvu još nije riješen stoga ne čudi ovako velik odaziv vozača. U utrci će nastupiti vozači i vozačice iz 12 europskih zemalja. Osim kvantitete Buzet će se ove godine moći podičiti i impresivnim voznim parkom koji jamči vrlo uzbudljiva automobilistička natjecanja. Listu prijava predvodi devet formula i osam sportskih prototipova te dvadesetak impresivnih automobila među kojima je i dvanaest najbolje plasiranih automobilista u poretku Europskog Prvenstva. Najveći favorit ovogodišnje utrke je svakako mađarski automobilist Lászlo Szász sa formulom Reynard-Zytek F3000, drugoplasirani u poretku Europskog kupa, te Giulio Regosa i Simone Faggiolli koji će u Buzetu voditi neizvjesnu bitku za naslov europskog prvaka. Nakon pet godina i rješavanja pravnih zavrzlama oko svog auto saveza u Buzet dolazi i desetak slovenskih automobilista, a svoje su prijave poslali i članovi Isolani Racing Teama, jedine oficijelne momčadi 'Ferraria' na brdskim stazama čiji se automobili za utrke pripremaju u čuvenom Marranellu.

U Buzetu će nastupiti i rekordan broj hrvatskih vozača, među kojima i vozači i vozačice Croatia Škoda Fabia kupa, HAKS Felicia i Oktal Pharma Škoda Octavia kupa.

Utrku pod pokroviteljstvom INA-e organizira AMK Buzet, dok će se mjerenjem vremena pozabaviti Delta Timing. Staza je dugačka 5.001 metar, a prosječni uspon iznosi 5.01%.



Lista prijavljenih vozača:


1. Ante Alduk HR Škoda Fabia 1.4 kup      
2. Ivan Baran HR Škoda Fabia 1.4 kup     
3. Filip Valjan HR Škoda Fabia 1.4 kup       
4. Saša Parać  HR Škoda Fabia 1.4 kup       
5. Siniša KraincHR Škoda Fabia 1.4 kup     
6. Diana Markt HR Škoda Fabia 1.4 kup      
7. Tajana Koren HR Škoda Fabia 1.4 kup      
8. Daniel  Lipošćak HR Škoda Fabia 1.4 kup      
9. Alenka Jurašić HR  Škoda Fabia 1.4 kup     
10. Dina Marenić HR Škoda Fabia 1.4 kup      
11. Miroslav Milašinović HR Škoda Fabia 1.4 kup      
12. Dario Bunjak HR Škoda Fabia 1.4 kup     
13. Hrvoje Jurin HR Škoda Fabia 1.4 kup    
14. Goran Rajčić HR Škoda Fabia 1.4 kup     
15. Tomislav Šepetavc HR Škoda Fabia 1.4 kup     
16. Marko Šepetavc HR Škoda Fabia 1.4 kup
17. Lana Sutlović HR Škoda Fabia 1.4 kup     
18. Robin Malinarić HR Škoda Fabia 1.4 kup
                               
19. Đivo Franić HR Škoda Felicia HŠF
20. Ivo Ivančević HR Škoda Felicia HŠF
21. Marko Polić HR Škoda Felicia HŠF
22. Đuro Perović HR Škoda Felicia HŠF   
                               
23. Robert Bradarić HR Škoda Octavia OPŠOK     
24. Stipe Dolić HR Škoda Octavia OPŠOK     
25. Marko Sitarić HR Škoda Octavia OPŠOK     
26. Nedjeljko Poslončec HR Škoda Octavia OPŠOK     
                               
27. Domagoj Pereković HR Ford Focus 2.0 FOCUS -2000
28. Patrick Sirotić HR Ford Focus 2.0 16V FOCUS -2000
                               
29. Claudio Bergamini I Opel Corsa E1 -1300
30. Slavko Dekleva SLO Alfa Romeo 147 GTA E1 -2000
31. Igor Dekleva SLO Alfa Romeo 147 GTA E1 -2000
32. Andrej Skrbinšek SLO Peugeot 206 E1 -2000
33. Vlado Božičević HR Opel Corsa turbo E1 -2000
34. Herbert Pregartner A Porsche 911 GT2 E1 +2000
35. Milorad Vulanović SCG Ford Escort RS Cosworth E1 +2000
                               
36. Željko Hitrec HR Škoda Felicia H -1400
37. Mario Delmoro HR Fiat Ritmo 65 H -1400
38. Kristijan Koraca HR Fiat 127 Sport H -1400
39. Sergio Miščenić HR Fiat 127 H -1400
40. Nenad Draganić HR Suzuki Swift 1.3 H -1400
41. Anton Vrbanović HR Škoda Favorit H -1400
42. Denis Močibob HR Zastava Yugo 1.4 H -1400
43. Miroslav Ujdenica HR Fiat Ritmo 65 H -1400
44. Andrej Medić HR Citroen AX 1.4 H -1400
45. Donald Milokanović HR Simca Rally H -1400
                               
46. Sebastijan Čepar HR Suzuki Cultus H -1600
47. Ivan Jaranović HR VW Golf H -1600
48. Dejan Kopajtić HR Zastava Yugo H -1600
49. Tomislav Tuk HR Zastava Yugo H -1600
50. Davor Nišević HR Zastava Yugo 1.6 H -1600
51. Sandro Miskić HR Peugeot 205 SX H -1600
52. Goran Vuković HR Zastava Yugo 55 H -1600
53. Damjan Flego SLO VW Golf H -1600
                               
54. Mladen Sigurnjak HR VW Golf H -2000
55. Milan Brozinić HR VW Golf GTI 2.0 H -2000
56. Kristian Marinić HR VW Golf GTI H -2000
57. Dušan Balkovec SLO Renault 5 GTI H -2000
58. Cvetko Jaketić SLO VW Golf 1.8 GTI H -2000
59. Dean Prodan HR Honda CRX H -2000
                               
60. Boris Durlen HR Ford Escort RS Cosforth H +2000
61. Željko Drenjančević HR Ford Escort RS H +2000
62. Zvonko Brkljačić HR Ford Escort RS Cosforth H +2000
63. Zoran Grabović HR Opel Kadet GT/E H +2000
64. Emanuel Mogorović HR Renault 5 GT Turbo H +2000
65. Sanjin Fuček HR Renault 5 GT Turbo H +2000
                               
66. Silvio Bajde HR BMW 320i ST -2000
67. Branko Krstulović HR Opel Vectra ST -2000
68. Slavko Dekleva SLO Alfa Romeo 156 ST -2000
69. Piergiorgio Facelli I Opel Vectra ST -2000
70. Igor Dekleva SLO Alfa Romeo 156 ST -2000
                                                        
71. Heinrich Taublander A Steyr Puch 500 DH A1 -850
72. Günther Kremel A Steyr Puch 650 TR A1 -850
73. František Čečil CZ Hakar A7 -1300
                                                   
74. Walter Pauli CH Alpine A110 1300S B3 -1300
75. Lubomir Foral CZ Škoda 120 S B3 -1300
76. Josef Michl CZ Škoda 130 RS B3 -1300
77. Metoda Papež SLO Ford Ecsort RS 2000 B5 -2000
                                                   
78. Alfred Stoitzner A Lotus 41 F2 D2 -1600
                               
79. Marin Koraca HR Peugeot 106 Rally N -1400
80. Enver Prodan HR Peugeot 106 Rally N -1400
81. Davide Chermaz I Peugeot 205 Rally 1.3    N -1400
82. Damir Crnić HR Suzuki Swift 1.3 Gti N -1400
83. Renato Jaketić SLO Peugeot 106 GTI N -1400
84. Vedran Radović HR Citroen AX N -1400
                               
85. Branimir Turčan HR Opel Corsa GSI N -1600
86. Tomislav Turčan HR Opel Corsa GSI N -1600
87. Lucio Stolli I Peugeot 106 N -1600
88. Željko Kelečić HR Opel Corsa GSI N -1600
                               
89. Tomislav Šepić HR Peugeot 306 S16 N -2000
90. Ivan Černeha HR Peugeot 306 N -2000
91. David Mrzljak HR Opel Astra 2.0 N -2000
92. Dejan Dimitrijević HR Renault Clio Williams N -2000
93. Edi Milokanović HR Honda Civic Type R N -2000
94. Ellio Radola HR Honda Civic Type R N -2000
95. Alen Perušić HR Honda Civic Type R N -2000
96. Miro Veljak SLO Honda Integra Type R N  -2000
97. Aleš Prek SLO Honda Civic Type R N  -2000
98. Almir Vrpčić BiH Honda Integra N -2000
99. Tihomir Simon HR Citroen Xsara N  -2000
100. Duilio Božić HR Renault Megane N  -2000
                               
101. Bruno Esteve F BMW M3 E36 N -3000
102. Zoran Raštegorac HR Škoda Fabia 1.9 TDI N -3000
                               
103. Peter Jurena SK Mitsubishi Lanc EVO VII N +3000
104. David Losman CZ Subaru Impreza WRX    N +3000
105. Dušan Grahek SLO Subaru Impreza N +3000
106. Narcis Mujkić HR Subaru Impreza  N +3000
107. Valter Nežić HR Subaru Impreza N +3000
108. Jiri Voves CZ Subari Impreza N +3000
109. Jörg Weidinger D BMW M3 N +3000
110. Saša Bitterman HR Subaru Impreza STI N +3000
                               
111. Manuel Kodelja HR Suzuki Swift 1.3 GTI A -1400
112. Zvonko Mrzljak HR Suzuki Swift 1.3 GTI A-1400
113. Claudio Visintin HR Peugeot 106 Xsi A -1400
114. Branimir Kučko HR Škoda Felicia Lxi A -1400
115. Marco DeVecchi I Peugeot 205 Rally A -1400
                               
116. Marin Galić HR Renault Clio A -1600
117. Juraj Šebalj HR Citroen C2 Super 1600 A -1600
118. Mario Jurišić HR Citroen Saxo A -1600
119. Marin Petrić HR Citroen C2  A -1600
120. Ivan Sinčić HR Opel Corsa  A -1600
121. Alfio Štoković HR Citroen Saxo A -1600
                               
122. Jaromir Malý CZ Ford Escort Kit Car A -2000
123. Ed Patera CZ Ford Escort Kit Car A -2000
124. Dan Michl CZ Škoda Octavia Kit Car A -2000
125. Predrag Bjedov HR Renault Megane A -2000
126. Alen Peruč HR Peugeot 306 A -2000
127. Zdenko Cutvarić HR Ford Focus 2.0 16V A -2000
128. Andrej Veljačić HR Renault Clio 16V A -2000
129. Mladen Žulić HR Škoda Octavia A -2000
130. Andrej Poropat HR Renault Clio A -2000
131. Marin Čohar HR Renault Clio 16V A -2000
132. Nikola Milotić HR Ford Focus 2.0 16V A -2000
133. Daniel Marušić HR Seat Ibiza 2000 A -2000
134. Ivan Gutin HR Opel Astra GSi A -2000
135. Rajko Vlah HR Opel Astra GSi A -2000
                               
136. Vladimir Liška CZ BMW M3 A +3000
137. Laszlo Hernadi H BMW M3 A +3000
138. Robert Bradarić HR BMW M3 A +3000
                               
139. Jean Marc Charvin F Alfa Romeo 147 SP -2000
140. Lukáš Vojáček CZ Opel Astra OPC SP -2000
141. Martin Jerman CZ Opel Astra OPC SP -2000
142. Petr Vojaček CZ BMW 320i SP -2000
143. Vladimir Doubek CZ Peugeot 306 S16 SP -2000
144. Vladimir Doubek CZ Peugeot 306 S16 SP -2000
145. Jiri Los CZ Opel Astra OPC SP -2000
146. Gábina Jermanova CZ Ford Escort RS 2000 SP -2000
                               
147. Silvana Di Feo I Mazda MX5 GT/NGT -2000
148. Leonardo Isolani I Ferrari 360 GT/NGT +3000
149. Stefano Pierdomenico I Ferrari 360 Challenge GT/NGT +3000
150. Franco Putelli I Ferrari 355 GT/NGT +3000
151. Brandi Silvano I Porche 993 GT/NGT +3000
                               
152. Simone Faggioli I Osella 21 S CN -2000
153. Adriano Zerla I Osella 21 S CN -2000
154. Otakar Krámský CZ Osella BMW K-05 CN -3000
155. Giulio Regosa I Osella PA 20S-Ateneo CN -3000
156. Fausto Bormolini I Osella PA 20S CN -3000
157. Christian Merli I Osella PA 20S CN -3000
158. Ala Riccardo I Sighinolfi BMW CN -3000
159. Matteo Moratelli I Bogani Alfa Romeo CN -3000
                               
160. Laszlo Szasz H Reynard-Zytek F 3000 E2 -3000
161. Dušan Neveril CZ Lola-Zytek T 96/50 E2 -3000
162. Renzo Napione I Reynard 01/L E2 -3000
163. Ivano De Pellegrini I Lola T 96/50    E2 -3000
164. Milan Svoboda CZ Dallara F 302 E2 -3000
165. Vladimir Stankovič SLO Coloni CN 01 E2 -3000
166. Darko Ladavac HR Opel Lotus E2 -3000
167. Ronald Šuran HR Dallara 391 E2 -3000
168. Rajko Vlah HR Opel Lotus E2 -3000


Program natjecanja:

Petak, 16.09.

12.00 - 17.00  Verifikacija dokumenata i tehnički pregledi vozila
17.15  Objava konačne prijavne liste
19.30  Objava privremene startne liste treninga
 
Subota, 17.09.

9.00 - 12.00  Prvi službeni trening
13.00 - 16.00  Drugi službeni trening
20.00  Objava startne liste utrke
 
Nedjelja, 18.09.

9.45  Svečano otvaranje utrke
10.00 - 12.30  Prva vožnja
13.30 - 16.00  Druga vožnja
 
18.00  Svečano proglašenje i dodjela nagrada

You have no rights to post comments