Faggioliju i Krstuloviću prva vožnja

Objavljeno u: 18/09/2005 - 15:44 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
U uvjetima pravog potopa i neumorne bure najbrži u prvoj utrci dana u Buzetu bio je Talijan Simone Faggioli, dok je u PH najbolji Branko Krstulović. Faggioli je u prototipu Osella 21S ostvario vrijeme 2:43.237. Naš najbolje plasirani vozač, Krstulović, bio je točno 17 sekundi sporiji.

utrv.jp

Stazu u Buzetu tijekom cijele noći, a i današnjeg dana nesmiljeno pere kiša, a gledatelje uz stazu dodatno zabavlja i snažan vjetar. Takvo će vrijeme, čini se, ostati i do kraja dana, pa bi i druga vožnja mogla donijeti probleme i izlijetanja, kojih, nasreću, nije bilo previše. Jedno se, ipak, dogodilo kod "starog cilja", a žrtva je bio Aleš Prek, točnije njegova Honda Civic TypeR.

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

Snježni 7. INA Rally Kumrovec 2018. otvorio novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu

03.03.2018. - Rally

Sada već tradicionalno Rally Kumrovec otvorio je novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu.