Krstulović obranio naslov

Objavljeno u: 09/10/2005 - 21:19 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Na posljednjoj ovogodišnjoj brdskoj utrci u Limskom kanalu slavio je Talijan Ricardo Ala ispred domaćeg vozača Rolanda Šurana. Šuran je bio najbrži u konkurenciji Prvenstva Hrvatske i u kategoriji II. U kategoriji I slavio je Branko Krstulović ispred Željka Dranjančevića i Zvonka Brkljačića. Ovom utrkom Krstulović je obranio naslov Prvaka Hrvatske na brdskim stazama.

U kategoriji II drugo i treće mjesto osvojili su Darko Ladavac i Branimir Radić., dok je Šuran preuzeo naslov Prvaka Hrvatske.

Po lijepom i sunčanom vremenu u utrci su nastupila 52 vozača, od kojih je do cilja obje vožnje stiglo 45. Od ovih 7 odustajanja dva su izlijetanja sa staze – Jaranović i Beacco.

Aktualnosti

Spektakl 8. Rally Showa Santa Domenica je spreman!

23.11.2017. - Rally

Već je svima znano da je ovogodišnje izdanje RSSD-a organizatorima zadalo puno muke. Osim prvog Shakedown-a u povijesti Rally Showa Santa Domenica, izdavanja prvog Vodiča za gledatelje, muke koje su ispale sve samo ne slatke...

8. Rally Show Santa Domenica, najava

24.10.2017. - Rally

Ove godine imamo pregršt novosti i iznenađenja, čime potvrđujemo predan rad od trenutka kada smo Beppa Harracha prošle godine proglasili najboljim na makadamu četvrtu godinu za redom!

Mikkelsen ponovo u tvorničkoj momčadi

24.05.2017. - WRC / IRC

Norveški vozač Andreas Mikkelsen na predstojećem rallyju svjetskog prvenstva na Sardiniji nastupit će ponovo kao član jedne od tvorničkih momčadi u prvenstvu. Mikkelsen će na sredozemnom otoku zamijeniti Citroënovog ovogodišnjeg "tvorničara" Stephanea Lefebvrea u, zasad...