Nagrada Malačke INA Sv. Dujam '06, najava

Samo tjedan dana nakon utrke u Karlobagu, brdaši se sele u Split, točnije na Malačku. Staza je, prema posebnom pravilniku, dužine 4.200 metara, organizator utrke je SAK Split, dok će se za mjerenje vremena pobrinuti Delta Timing iz Zagreba.



Za utrku je prijavljeno točno 100 vozača za Prvenstvo Hrvatske odnosno međunarodnu utrku te 14 automobila u Croatia Škoda Fabia kupu. Preko 25 vozača prijavljeno je sa stranim licencama, uglavnom licencama BIH.

Lista prijava:


1. CN 17 HR Riccardo ALA SIGHINOLFI BMW 3.0
2. E 16 HR Ronald ŠURAN DALLARA 391
3. E 16 HR Branimir RADIĆ RENAULT ALPHA S/R
4. E 16 HR Rajko VLAH F SUPER VW 2.0
5. E 16 HR Niko PULIĆ DALLARA F393
6. ST 11 HR Branko KRSTULOVIĆ OPEL VECTRA
7. ST 11 HR Pier Giorgio FACELLI OPEL VECTRA
8. ST 11 BiH Krešimir BONDARUK BMW 320
9. H 19 HR Boris DURLEN FORD ESCORT RS Cosw.
10. H 19 HR ŽELJKO DRENJANČEVIĆ FORD ESCORT RS Cosw.
11. H 19 HR Zvonko BRKLJAČIĆ FORD ESCORT RS Cosw:
12. H 19 HR Ozren GRANDA FORD ESCORT RS Cosw.
13. H 19 HR Igor GOLOJKA LANCIA DELTA
14. H 19 BiH Suad HOTA LANCIA DELTA HF INTEG.
15. H 15 HR Zoran GRABOVIĆ OPEL KADETT GT/E 2.2
16. H 15 HR Emanuel MOGOROVIĆ RENAULT 5 GT turbo
17. H 15 HR Petar FABLE FIAT UNO 1.6 TURBO
18. H 15 HR Goran SIKIRICA RENAULT 5 GT turbo
19. H 14 BiH Goran MILJKOVIĆ HONDA ACCORD ST
20. H 14 BiH Adis MUJAČIĆ OPEL KADETT Gsi 2.0
21. H 14 BiH Fadil RAMIĆ RENAULT CLIO SPORT
22. H 14 BiH Samir KRŽALIĆ OPEL KADETT E 2.0
23. H 14 BiH Hrvoje JUGOVIĆ ALFA ROMEO 156 2.0 ST
24. H 14 BiH Miroslav JOSIPOVIĆ OPEL VECTRA ST
25. H 14 BiH Neven VUKASOVIĆ HONDA INTEGRA R Type
26. H 14 HR Kristian MARINIĆ VW GOLF 2.0
27. H 14 HR Cvetko JAKETIČ VW GOLF 2.0
28. H 14 HR Miro JUS VW GOLF 2.0
29. H 14 HR Goran VUKOVIĆ VW GOLF 2.0
30. H 14 HR Dušan BALKOVAC VW GOLF 2.0
31. H 14 HR Damir LIPOŠČAK VW GOLF 2.0
32. H 14 HR Božo PRNIĆ SUZUKI SWIFT 1.601
33. N 1 HR Božo PRNIĆ SUZUKI SWIFT 1.3 GTi
34. H 13 HR Sebastijan ČEPAR SUZUKI CULTUS
35. H 13 HR Ivan JARANOVIĆ VW GOLF
36. H 13 HR Lino PAULETIĆ PEUGEOT 205 SX 1.6
37. H 13 HR Krešimir SAUERBRUNN ŠKODA FAVORIT 1.6
38. H 13 HR Tino BARADA YUGO 1.6
39. H 13 BiH Admir ČESKIN VW GOLF 1.6
40. H 13 BiH Sahib HUSEINSMAIČ HONDA CIVIC 1.6
41. H 13 BiH Bakir HADŽIĆ HONDA CIVIC 1.6
42. H 12 HR Željko HITREC ŠKODA FELICIA 1.4
43. H 12 HR Sergio MIŠČENIĆ FIAT 127 SPORT 1.3
44. H 12 HR Nenad DRAGANIĆ SUZUKI SWIFT 1.3 GTi
45. H 12 HR Renato JAKETIČ FIAT RITMO
46. H 12 HR Mario DELMORO FIAT RITMO
47. H 12 BiH Mladen ŠOLJIĆ YUGO 1.4
48. H 12 BiH Bojan SIMIĆ YUGO 1.4
49. H 12 BiH Nihad ALIKADIĆ YUGO 1.4
50. A 8 HR ALEN PERUČ PEUGEOT 306 GTI
51. A 8 HR Donald MILOKANOVIĆ FORD FOCUS 2.0 16v
52. N 1 HR Donald MILOKANOVIĆ VW POLO 1.4
53. A 8 HR Predrag BJEDOV RENAULT MEGANE 2.0
54. A 8 HR Maro FRANIĆ ŠKODA OCTAVIA
55. A 8 HR Zdenko CUTVARIĆ OPEL ASTRA GSi 2.0
56. A 8 HR Andrej VELJAČIĆ RENAULT CLIO 16v
57. A 8 HR Milan BROZINIĆ ŠKODA OCTAVIA
58. A 8 HR Dalibor ŽURIĆ ŠKODA OCTAVIA
59. A 8 HR Vedran DRNDIĆ RENAULT CLIO 1.8
60. A 8 HR Mladen ZULIN ŠKODA OCTAVIA
61. A 7 HR Alfio ŠTOKOVIĆ CITROEN SAXO VTS
62. A 7 HR Nikola MILOTIĆ HONDA CIVIC 1.6
63. A 6 HR Manuel KODELJA SUZUKI SWIFT 1.3 GTi
64. A 6 HR Claudio VISINTIN PEUGEOT 106 XSi
65. A 6 HR ZVONKO MRZLJAK SUZUKI SWIFT 1.3 GTI
66. A 6 HR Ivo IVANČEVIĆ ŠKODA FELICIA 1.3
67. N 5 HR Dušan GRAHEK SUBARU IMPREZA
68. N 5 HR Narcis MUJKIĆ SUBARU IMPREZA
69. N 5 HR Željko KELEČIĆ SUBARU IMPREZA
70. N 3 HR IVAN ČERNEHA PEUGEOT 306 GTI
71. N 3 HR Tomislav ŠEPIĆ PEUGEOT 306 S 16
72. N 3 HR Dejan DIMITRIJEVIĆ RENAULT CLIO SPORT
73. N 3 HR Edi MILOKANOVIĆ HONDA CIVIC Type R
74. N 3 HR Marin ČOHAR RENAULT CLIO WILLIAMS
75. N 3 HR Martino MUSTAPIĆ FORD FOCUS 2.0 16v
76. N 3 HR Dino BUTORAC RENAULT CLIO SPORT
77. N 3 HR Branko GANZULIĆ FORD ESCORT 2.0
78. N 3 BiH Davor DOMAZET RENAULT CLIO WILLIAMS
79. N 3 BiH Zahir OKOVIĆ HONDA CIVIC R Type
80. N 3 SLO Aleš PREK HONDA CIVIC Type R
81. N 2 HR Mario JURIŠIĆ PEUGEOT 106 1.6 S16
82. N 1 HR Marin KORACA PEUGEOT 106 RALLYE
83. N 1 HR Enver PRODAN PEUGEOT 106 RALLYE
84. N 1 HR Vedran RADOVIĆ CITROEN AX GTi
85. N 1 HR Miroslav UJDENICA PEUGEOT 106 1.4
86. N 1 HR Ante ALDUK VW POLO 1.4
87. N 1 HR Robert NIKPALJ VW POLO1.4
88. N 1 HR Dino GRANDA VW POLO 1.4
89. N 1 BiH Tarik KIRLIĆ SUZUKI SWIFT 1.3 GTi
90. N 1 BiH Mirsad UŠTOVIĆ PEUGEOT 106 RALLYE
91. N 1 BiH Engin BEŠIREVIĆ SUZUKI SWIFT 1.3 GTi
92. N 1 BiH Goran DOJČINOVIĆ PEUGEOT 106N RALLYE
93. N 1 BiH Željko REBAC PEUGEOT 106 RALLYE
94. N 1 BiH Milan NINKOVIĆ PEUGEOT 106 Xsi
95. N 1 BiH Miroslav SOLOMUNOVIĆ PEUGEOT 106 RALLYE
96. BiH Ekrem IKIĆ FORD FIESTA 1.8
97. 18 HR Srećko BURA ŠKODA FELICIA 1.3 LXi
98. 18 HR Marko POLIĆ ŠKODA FELICIA 1.3 LXi
99. 18 HR Dario SERDEN ŠKODA FELICIA 1.3 LXi
100. 18 HR Đuro PEROVIĆ ŠKODA FELICIA 1.3 LXi


Program natjecanja:

Subota, 13.5.


09.00 – 12.00 Tehnički pregled i verifikacija
13.45 Neobavezni sastanak s vozačima
15.15 – 18.00 Treninzi

Nedjelja, 14.5.


09.30 – 11.00 Slobodni trening
11.45 Svečano otvaranje natjecanja
12.00 – 16.00 Utrke

You have no rights to post comments