Lista prijava utrke u Limskom kanalu

Objavljeno u: 04/10/2006 - 14:37 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

Organizator brdske utrke za Prvenstvo Hrvatske, koja će se ove nedjelje održati u Limskom kanalu, objavio je privremenu listu prijava, a prema kojoj bi na utrci trebalo nastupiti 74 vozača u dvije kategorije. Utrku u Limskom kanalu najavit ćemo u posebnom članku.



privremena lista prijava

KATEGORIJA I
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub Vozilo
1 31 N1 Marin Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3
2 33 N1 Enver Prodan AK Buzet Autosport Peugeot 106 Rallye 1.3
3 34 N1 Vedran Radović AK Buzet Autosport Citroën AX GTI
4 39 N1 Miroslav Ujdenica AK Klek Peugeot 106 Rallye 1.3
5 133 N1 Ivo Ivančević AK Speedy VW Polo 1.4 16V
6 N1 Kristjan Koraca Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.3
7 51 N2 Andrej Poropat AK Rijeka Peugeot 106 GTi
8 52 N2 Mario Jurišić AK Rijeka Peugeot 106 1.6 S16
9 107 N2 Sandro Miskić Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6
10 151 N2 Muhamedali Maksuti Istra Racing Team Peugeot 106 Rallye 1.6
11 8 N3 Ivan Černeha AMD Zrinski Honda Civic Type-R
12 14 N3 Dejan Dimitrijević AK Dubrava Renault Clio Sport
13 81 N3 Marin Čohar AK Rijeka Renault Clio Williams
14 137 N3 Dino Butorac AMD Matulji Racing Renault Clio Sport
15 N3 Karlo Kovačić AMK Skok Racing Ford Focus 2.0 16V
16 N3 Ivan Gustin AMK Skok Racing Peugeot 206 RC
17 N3 Saša Radola AK Pula-Rovinj Honda Civic Type-R
18 42 N5 Narcis Mujkić AK Dubrava Subaru Impreza
19 132 N5 Denis Močibob Istra Racing Team Seat Leon Cupra R
20 71 A6 Manuel Kodelja AK Buzet Autosport Suzuki Swift 1.3 GTi
21 75 A6 Zvonko Mrzljak AMK Stubaki Suzuki Swift 1.3 GTi
22 77 A6 Claudio Visintin AMD Zrinski Peugeot 106 XSi
23 A6 Edo Udovičić AMK Skok Racing Suzuki Swift 1.3 GTi
24 A6 Claudio Bergamini Essebi Sport Opel Corsa 1.3
25 A6 Vlado Krivec AK Zasavje Citroen AX GTI
26 36 A7 Željko Kelečić AK Dubrava Opel Corsa GSI
27 73 A7 Alfio Štoković AK Buzet Autosport Citroen Saxo VTS
28 78 A7 Ivan Sinčić AK Buzet Autosport Opel Corsa GSI
29 84 A7 Nikola Milotić Istra Racing Team Honda Civic 1.6
30 72 A8 Predrag Bjedov AMK Split Motorsport Renault Megane Coupe
31 88 A8 Zdenko Cutvarić AK Rijeka Opel Astra GSi 16V
32 A8 Donald Milokanović AMK Skok Racing Honda Civic Type-R
33 89 A8 Andrej Veljačić AK Rijeka Renault Clio 16S
34 109 A8 Milan Brozinić AK Klek Škoda Octavia 1.8
35 134 A8 Vedran Drndić Istra Racing Team Renault Clio 1.8 16S
36 6 H12 Željko Hitrec AK Dubrava Škoda Felicia 1.4
37 52 H12 Roberto Rauš KU Novog Marofa Škoda Felicia
38 101 H12 Sergio Miščenić AMD Zrinski Fiat 127 Sport
39 106 H12 Renato Jaketić AK Klek Fiat Ritmo 65
40 111 H12 Mario Delmoro AK Pula-Rovinj Fiat Ritmo 65
41 120 H12 Andrej Medić AK Dubrava Citroën AX 1.4
42 H12 Anđelko Košec AK Dubrava Škoda Felicia 1.3
43 H12 Antun Vrbanović Istra Racing Team Škoda Felicia 1.3 LXI
44 7 H13 Sebastijan Čepar AMD Zrinski Suzuki Cultus
45 16 H13 Dejan Kopajtić AK Rijeka Zastava Yugo
46 18 H13 Ivan Jaranović AK Rijeka VW Golf GTi 1.6 16V
47 114 H13 Tomislav Tuk AK Dubrava Zastava Yugo 1.6
48 136 H13 Krešimir Sauerbrunn AK Dubrava Škoda Felicia 1.6
49 139 H13 Lino Pauletić Istra Racing Team Peugeot 205 SX 1.6
50 153 H13 Marko Pleše AK Klek Zastava Yugo 55
51 H13 Denis Nišević AK Dubrava Zastava Yugo 1.5
52 102 H14 Kristian Marinić AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 GTi 16V
53 103 H14 Cvetko Jaketić AK Klek VW Golf 2.0 16V
54 115 H14 Miro Jus AK Pula-Rovinj VW Golf 2.0 16V
55 116 H14 Goran Vuković AK Klek VW Golf 2.0 16V
56 108 H15 Zoran Grabović AK Rijeka Opel Kadett GT/E 2.2
57 113 H15 Emanuel Mogorović AK Pula-Rovinj Renault 5 GT Turbo
58 115 H15 Igor Golojka AK Buzet Autosport Lancia Delta 1.6
59 126 H15 Petar Fable AMK Skok Racing Fiat Uno 1.6 Turbo
60 97 H18 Dario Šamec AMK Stubaki Škoda felicia 1.3
61 2 H19 Boris Durlen AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth
62 4 H19 Željko Drenjančević AMD Zrinski Ford Escort RS Cosworth
63 5 H19 Zvonko Brkljačić AK Dubrava Ford Escort RS Cosworth
64 154 H19 Natale Baima AMK Skok Racing Lancia Delta HF Int.
65 H19 Dejan Marušić AMK Skok Racing Lancia Delta Integrale
66 E1 Martin Črtalič AK Elektrodekleva Ford Escort RS Cosworth
67 E1 Igor Dekleva AK Elektrodekleva Alfa 147
68 1 ST11 Branko Krstulović AMK Split Motorsport Opel Vectra
69 3 ST11 Pier Giorgio Facelli AMK Skok Racing Opel Vectra
KATEGORIJA II
Poz. S.b. Kl. Vozač Klub/Tim Vozilo
1 30 CN17 Riccardo Ala AMK Skok Racing Sighinolfi BMW 3.0
2 10 E16 Ronald Šuran AMD Zrinski Dallara 303
3 25 E16 Darko Ladavac Istra Racing Team Formula Opel Lotus
4 27 E16 Rajko Vlah AMD Matulji Racing Formula Opel Lotus
5 E16 Branimir Radić AK Dubrava Renault Alpha S/R

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

You have no rights to post comments