Michlu prvi uspon u Čabru

Objavljeno u: 15/07/2007 - 16:55 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

Prvu od dvije vožnje brdske utrke u Gorskome Kotaru dobio je Dan Michl dok je najbolje plasirani hrvatski vozač Branko Krstulović na 6. mjestu "generalke". Michl je već u prvoj vožnji, posve očekivano, ostvario više nego solidnu prednost od gotovo 5 sekundi u odnosu na Herberta Pregartnera. Ako je pitanje pobjednika (gotovo) riješeno ostaje zanimljiva borba za treće mjesto, koje je u prvom laufu pripalo Marjanu Smrdelju, no sa samo 1,5 sekundi prednosti u odnosu na Gabriellu Pedroni.

U poretku Prvenstva Hrvatske iza najbržeg Krstulovića drugo je mjesto sa 1,8 sekundi kašnjenja pripalo Borisu Durlenu. I ovdje se pitanje osvajača trećeg mjesta ukupnog PH poretka rješavalo "u djelićima sekunde"; Rajko Vlah bio je četvrti i za trećeplasiranim Sinišom Kraincem zakasnio samo 1 sekundu.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.