Michlu generalka, Krstuloviću PH

Objavljeno u: 15/07/2007 - 19:48 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

Dan Michl stigao je do očekivane pobjede u ukupnom poretku nakon dviju vožnji brdske utrke u Čabru. Češki je vozač ostvario nedostižnu prednost od gotovo 11 sekundi u odnosu na Herberta Pregartnera. Treće mjesto ukupnog poretka pripalo je Gabrielli Pedroni.

Pobjednik u konkurenciji Prvenstva Hrvatske je Branko Krstulović, koji je i u drugom usponu čabarskom stazom bio uvjerljiv te je na koncu upisao prednost od pune 2 sekunde u odnosu na vrlo brzog Borisa Durlena. Kao što smo i najavili u vijesti nakon prve vožnje bilo je zanimljivo u borbi za "broncu" u generalki. Rajko Vlah u svom je "bolidu" stigao do najniže stepenice pobjedničkog postolja pritom nadmašivši Sinišu Krainca za manje od 8 desetinki. Krainc je, čini se, na brdu očito vrlo brz i konkurentan i vjerujemo da će se vrlo skoro uključiti u borbe za sam vrh.

Nastup u Čabru odradili su i sudionici Honda Valvoline Yokohama kupa. U prvoj je vožnji najbrži bio Valter Nežić ispred Viktora Bolšeca, ali je o konačnom pobjedniku ipak odlučio drugi lauf u kojemu je brži bio Bolšec, kojemu je pripala i pobjeda. Treće mjesto među Hondama pripalo je Alenu Perušiću ispred Ivana Kodrića na četvrtom.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.