Kunčeru treninzi u Skradinu

Objavljeno u: 22/09/2007 - 21:38 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

Franjo Kunčer i Boris Miljević bili su najbrži na dva današnja službena treninga u Skradinu. Kunčer je u prvom trening laufu upisao vrijeme 1:42.981 te time postavio i novi najbolji rezultat ovog vikenda, kojemu se nitko od konkurenata nije približio. Drugo mjesto na prvom treningu pripalo je Miljeviću, a treće najbolje plasiranom hrvatskom vozaču Siniši Kraincu.

Drugi trening prošao je bez nastupa Kunčera, pa je najbrži bio Miljević ispred Borisa Durlena i Branimira Radića. Na oba treninga vrlo dobar bio je mladi Saša Radola; u prvome laufu ostvario je 6., a u drugom 4. vrijeme ukupnog poretka te se vinuo među potencijalne osvajače pozicija na pobjedničkom postolju.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.