Nalonu generalka, Deklevi kup

Objavljeno u: 25/10/2008 - 20:11 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

U sklopu utrke za Prvenstvo Slovenije na Učki je održana i utrka slovenskog Clio kupa u kojoj je najbolji bio Igor Dekleva, ali je naslov prvaka ipak pripao Danu Lipošćaku. Dan je na Učki zauzeo 11. mjesto u ukupnom poretku i drugo u kupu, no ukupnim zbrojem bodova i pravilom o odbijanju naslabijeg rezultata Lipošćaku je pripalo prvo mjesto u kupu koji je na Učki okupio tek četiri natjecatelja. U ukupnom poretku slavio je Talijan Marietto Nalon, drugo mjesto pripalo je Samu Valantu te treće Sandiju Bohu.

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.