Krajčiju generalka, Durlenu kategorija I

Objavljeno u: 12/07/2009 - 18:17 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!

Brdska utrka u Čabru očekivano je, što se ukupnog poretka tiče, pripala vozačima kategorije II od kojih je najbrži bio Čeh Jaroslav Krajči. U obje vožnje Čeh je bio neuhvatljiv i uvjerljivo je pobijedio s nepunih 5 sekundi prednosti u odnosu na drugoplasiranog Vladimira Stankoviča iz Slovenije. Treće mejsto pripalo je još jednom Čehu, Danu Michlu dok je najbrži među hrvatskim vozačima u kategoriji II bio Niko Pulić s četvrtim mjestom generalke. Drugo mjesto u kategoriji u konkurenciji domaćih vozača pripalo je Branimiru Radiću, a treće Igoru Gaušu.

U kategoriji I slavio je Boris Durlen, no situacija je mogla biti znatno drugačija da u prvoj vožnji zbog još jednog kvara nije odustao Siniša Krainc, a u drugoj su problemi snašli Roberta Bradarića, inače najbržeg u kategoriji u prvoj vožnji. U drugom laufu Bradarić, pak, gubi sedam sekundi i time pobjedu ispušta iz ruku te utrku završava kao drugoplasirani ispred Dejana Dimitrijevića na trećem mjestu.

Osim spomenutog Krainca utrku u Čabru nisu, između ostalih, završili niti Željko Hitrec koji nije startao na drugu vožnju, zatim Matija Čelha, Vilim Prodan, Cvetko Jaketič...

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

Snježni 7. INA Rally Kumrovec 2018. otvorio novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu

03.03.2018. - Rally

Sada već tradicionalno Rally Kumrovec otvorio je novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu.