Kavecz osvojio sljemenski vrh

Objavljeno u: 01/09/2013 - 20:40 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Nakon drugog mjesta u prvoj vožnji, Istvan Kavecz stisnuo je gas te je s najboljim vremenom druge vožnje trijumfirao na 20. Nagradi Stubičkih Toplica.

Drugo mjesto na jubilarnoj sljemenskoj brdskoj utrci zauzeo je Robert Bradarić. Nakon odličnog rezultata u 1. vožnji, druga vožnja bila je znatno slabija te je time izgubio svu prednost.

Bojan Tomić ispunio je svoja očekivanja sa osvojenim 3. mjestom u generalnom poretku te 1. mjestom u grupi i klasi. Veliko iznenađenje utrke, vozač koji prvi put vozi brdsku trku, Šimunović Danijel osvojio je zavidno 5. mjesto u ukupnom poretku, 2. u svojoj grupi i 1. u klasi.

Također, u spomen na pokojnog Miroslava Robića, oldtimeri su prvi put odvozili brdsku utrku na Sljemenu. Prvo vozilo startala je Saša Robić, a njih 21 sretno su stigli do cilja.

REZULTATI:

Aktualnosti

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

Snježni 7. INA Rally Kumrovec 2018. otvorio novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu

03.03.2018. - Rally

Sada već tradicionalno Rally Kumrovec otvorio je novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu.