Prodanu pobjeda, Dobrili prvenstvo

Objavljeno u: 09/11/2009 - 09:37 Napisao/la Objavljeno u Brdske utrke Komentari Komentiraj!
Na posljednjoj ovosezonskoj brdskoj utrci Prvenstva Regije Zapad Hrvatskog auto i karting saveza slavio je Viliam Prodan, a titula prvaka otišla je u ruke Nikole Dobrile. Auto i karting savez Istre u suradnji s AMK "Skok racing" iz Brtonigle jučer je organizirao regionalnu brdsku automobilističku utrku pod nazivom "8. Nagrada Poreča  2009" na 2.900 metara dugoj stazi Limskog kanala. Kao i prethodne godine, utrka u Limskom kanalu zatvorila je sezonu brdskih nastupa, a na posljednjoj ovogodišnjoj utrci nastupilo je 27 vozača koji su se tri puta uspinjali "Limom".

Po varljivim vremenskim uvjetima u zbroju tri vožnje najbrži je bio Viliam Prodan koji je do pobjede stigao s nešto manje od dvije sekunde prednosti ispred drugoplasiranog Jurice Majića. Treće mjesto pripalo je pazinskom vozaču Nikoli Dobrili koji je još jednim dobrim rezultatom ujedno potvrdio titulu prvaka Regije Zapad.

Rezultati 8. Nagrade Poreča  2009.

Aktualnosti

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

Snježni 7. INA Rally Kumrovec 2018. otvorio novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu

03.03.2018. - Rally

Sada već tradicionalno Rally Kumrovec otvorio je novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu.