Rally Pićan - prvih stotinjak fotki

Objavljeno u: 18/11/2006 - 20:23 Napisao/la Objavljeno u Rally Komentari Komentiraj!

Prva skupina fotografija s danas održanog posljednjeg ovogodišnjeg rallyja objavljena je na našim stranicama. Na stotinjak, točnije 114, fotki pokušali smo dočarati ugođaj na i oko staze Rallyja Istra Riviera Opatija, a koji se, unatoč manjem broju sudionika, ipak pretvorio u pravi rally doživljaj, kako zbog neizvjesnih borbi na stazi tako i zbog opakih brzinaca, od zanimljive Šušnjevice, varljivog Pićana do fantastično zahtjevnog Baljuna. Sutra će, pak, stići nove fotke, a do tada uživajte u današnjem izboru!

Aktualnosti

Rok Turk osvojio 8. Rally Vipavska dolina 2018.

22.04.2018. - Ostalo

Prvi rally Slovenskog prvenstva 8. Rally Vipavska Dolina koji se vozio u okolici Vipave i Ajdovščine osvojili su trenutni državni prvaci Rok Turk i Blanka Kacin (Peugeot 208 R5). Prošle godine imali su samo jedno...

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.