Peljhanu vodstvo nakon prvog dana

Objavljeno u: 14/11/2008 - 20:39 Napisao/la Objavljeno u Rally Komentari Komentiraj!

Prvi dan Rallyja Poreč sastojao se od tek jednog i to skraćenog brzinskog ispita na kojem je najbrža bila slovenska posada Darko Peljhan - Miran Kacin. Peljhan je kratki i brzi ispit sa nekolicinom oštrih zavoja odradio bez pogrešaka što mu je omogućilo da prvu etapu okonča s 2,7 sekundi prednosti u odnosu na Janosa Szilagyija i Dienesa Babsija. Treće mjesto generalke pripalo je Danielu Šaškinu i Damiru Bruneru koji su za Peljhanom zakasnili 3,6 sekundi. Četvrto mjesto pripalo je pomalo neočekivano Juri Šebalju i Toniju Klincu, no oni su razlog za lošiji plasman imali u poteškoćama s automobilom, a zbog kojih nisu mogli na ispitu dati maksimum.

Juraj Šebalj

Rezultat koji smo ostvarili zapravo je najbolje što smo mogli napraviti obzirom da smo na brzinac stigli s pogrešno podešenim diferencijalima. Uslijed toga smo kroz "hardove" prolazili po putanji i gubili vrijeme. Međutim, bio je to samo jedan brzinac i zaostaci nipošto nisu preveliki. Odmah počinjemo raditi na autu i za sutra ćemo biti spremni.

REZULTATI NAKON 1. BRZINSKOG ISPITA

Aktualnosti

8. Rally Vipavska dolina 2018. za početak sezone u Sloveniji

16.04.2018. - Ostalo

Napokon je došlo vrijeme i za početak nove rally sezone u Sloveniji. Prvi na redu je 8. Rally Vipavska dolina, koji se vozi u Vipavskoj dolini, a početak i kraj rallya su u Ajdovščini od...

U Austriji održan 42. WeinbergerHolz Lavanttal Rallye 2018.

11.04.2018. - Ostalo

Niki Mayr-Melnhof bio je najbrži na svim brzinskim ispitima 42. WeinbergHolz Lavanttal Rallyu, te se zasluženo popeo na najviše mjesto pobjedničkog postolja. Drugo mjesto osvojio je Grössing Gerwald, dok je treću poziciju zauzeo Aigner Gerhard.

Snježni 7. INA Rally Kumrovec 2018. otvorio novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu

03.03.2018. - Rally

Sada već tradicionalno Rally Kumrovec otvorio je novu sezonu Prvenstva Hrvatske u rallyu.