Kodrić treći u KF Super Cupu

Mladi hrvatski kartingaš Martin Kodrić osvojio je izvrsno treće mjesto u CIK-FIA International KF Super Cupu. Kodrić je u Sarnu nastupio u konkurenciji od 26 vozača iz čak 15 zemalja.

U kvalifikacijskom treningu je ostvario 9. vrijeme sa zaostatkom od samo 0.151 sekunde za najboljim ostvarenim vremenom Poljaka Karola Basza. U prvoj kvalifikacijskoj utrci osvojio je 8. mjesto, u drugoj 2. mjesto, a ujedno je odvozio i najbrži krug utrke, dok je u trećoj kvalifikacijskoj utrci osvojio 10. mjesto.

Sve zbrojeno, kvalifikacijske utrke je završio na 5. mjestu, čime je osvojio i 5. startnu poziciju za predfinalnu utrku. Odličnom vožnjom uspio je svoj plasman poboljšati za jednu poziciju i tako izborio 4. startnu poziciju za finalnu utrku.

U njoj je sjajnim nastupom uspio doći do trećeg mjesta. Pobijedio je Poljak Basz, dok je drugo mjesto osvojio Danac Nielsen.